МОН закликає освітян долучитися до створення концепції Нової української школи

23 серпня 2016 576
Учора, 22 серпня, у стінах Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла конференція працівників освіти Києва та Київської області «Велика педагогічна рада». Головна увага була прикута до концепції Нової української школи

Найперше до освітян звернулася Міністр освіти і науки України Лілії Гриневич, яка закликала їх до широкого обговорення концепції Нової української школи, а також розповіла про ключові компетентності для життя, педагогіку партнерства та способи мотивації вчителя.

«Для того, щоб зміни в системі освіти були підтримані всією країною, вони мають бути прийняті тут, у колі освітян. Обговорення концепції триватиме не тільки на таких серпневих радах, але і протягом всього вересня в різних форматах — від педагогічних нарад до дистанційних конференцій», — зазначила Лілія Гриневич.

Окрім того, Міністр повідомила, що 12 клас буде введено до системи загальної середньої школи найімовірніше не раніше 2029-2030 начального року.

Голова Київської обласної адміністрації Максим Мельничук, також присутній на конференції, підтримав думки колег із МОН та наголосив: «Для успішного впровадження реформи потрібна консолідація зусиль та узгоджені дії всіх учасників процесу: органів виконавчої влади, педагогів, батьків, громадськості, – всіх без виключення для того, щоб ми вийшли на позитивний та якісний результат».

Про фінансування освіти в столичних навчальних закладах розповіла заступник голови міської державної адміністрації Ганна Старостенко: «За нинішнього істотного фінансування освіти в Києві — більше 1 млрд. грн. лише на підготовку до нового навчального року, враховуючи відкриття нових навчальних закладів, а також фінансування на 100% профтехосвіти, столиця займає лідируючі позиції з підтримки освіти. Тож, Київ готовий стати тестовим майданчиком, який може успішно впроваджувати освітню реформу в країні».

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь наголосив на тому, що саме від рішень і дій сучасного суспільства залежить доля нашої країни: «Якщо за попередні чверть століття країну будували переважно ті, кого вчили ще радянські вчителі, то відтепер більшу відповідальність несуть вчителі незалежної України». На думку очільника НАПН, саме на сучасних педагогічних розробках, які враховують виклики глобалізованого світу, має базуватися процес втілення концепції Нової української школи.

За матеріалами Міністерства освіти і науки УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль