Внутрішньошкільний контроль: аналітичні аспекти

26 жовтня 2015 36
Про аналізування роботи вчителів іноземної мови, про інноваційну діяльність, як показник професійного саморозвитку вчителя та інше — у жовтневому числі журналу «Заступник директора школи»

Зустрічайте жовтневе число журналу «Заступник директора школи», головною темою якого є аналітичні аспекти внутрішньошкільного контролю.

Як заступнику директора проаналізувати роботу вчителів іноземної мови? Прочитайте у журналі «Заступник директора школи» № 10/2015 рекомендації щодо здійснення контролю роботи вчителів іноземної мови, надані заступником директора однієї зі столичних шкіл.

Необхідно скласти аналітичну довідку після відвідування уроків, на яких здійснювали контроль з певного питання, аби врахувати всі аспекти контролю, правильно узагальнити та оформити його результати? Скористайтеся покроковим алгоритмом складання аналітичної довідки, представленим у журналі.

У публікаціях жовтневого числа журналу ви прочитаєте про те, як за лічені хвилини створити документи за допомогою програми «КОЗА Онлайн: Школа».

Аби викликати в учнів інтерес до навчання уже з початку навчального року варто запропонувати їм взяти участь у міжнародних проектах, зокрема таких, як Міксіке. Цей проект уже об’єднав навколо себе активних учителів та учнів країн Прибалтики та України. А от стимулювати педагогів до інноваційної діяльності допоможе проведення тренінгів. Як завдяки ним підвищувати професійний рівень педагогів — у відповідній публікації журналу.

Також ви дізнаєтеся, як підготуватися до незвичайного — тріарного — уроку і як його провести. Успішним досвідом ділиться педагог із Західної України, якому вдалося залучити до проведення такого уроку колег із інших куточків України.

Організувати яскраве свято зустрічі зі Святим Миколаєм в інтелектуальному Храмі Книги ви зможете, ознайомившись із однойменною статтею.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 10/2015. Читайте фахову літературу, цікавтеся інноваціями в освіті — і вашу дорогу до професійних вершин увінчає успіх!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль