Підвищуємо якість дошкільної освіти

1 липня 2016 132
У липневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» — про стратегічні завдання поліпшення якості дошкільної освіти та шляхи їх розв’язання, формування світогляду дитини в умовах сімейного виховання, методи й прийоми корекції дитячих страхів та багато іншого

У галузі освіти дошкільна ланка є базисною, особливо важливою для гармонізації образу Я кожної дитини, забезпечення її особистісної незалежності й самостійності. Утім чи сповна цьому сприяє зміст сучасної дошкільної освіти? Які її завдання потребують нагального розв’язання? Про це — на сторінках сьомого числа.

Хоча й більшу частину часу дитина проводить у дошкільному закладі, утім не лише педагоги, а й батьки відіграють важливу роль у формуванні її світогляду. Які особливості світосприймання дошкільників та які форми роботи з дітьми та їхніми батьками дадуть змогу педагогам отримати уявлення про становлення світосприймання дітей — читайте в статті.

Нині істотно зросла кількість різновидів дитячих страхів. Тож дорослі — педагоги й батьки — мають серйозно замислитися над проблемою дитячих страхів і знайти способи її усунення. Науковці радять, якими методами й прийомами доцільно скористатися, аби корекційна робота мала найбільшу користь. Одним із таких методів є організація корекційно-розвивальних занять. Конспект одного з таких занять до вашої уваги на сторінках журналу.

Пропонуємо і добірку матеріалів з медіаосвіти, зокрема наші автори ознайомлюють із поняттям «маніпулювання» та способами захисту від нього, а також спам-технологіями та методами боротьби зі спамом.

Також у липневому числі:

 • досвід роботи щодо розвитку емоційного інтелекту дітей
 • інформаційні стенди «Дитячий страх: причини появи та види», «Як запобігти маніпулюванню»
 • пам’ятка для вихователя «Як мислити й діяти дітям, аби подолати страх»
 • орієнтовна циклограма діяльності вихователя-методиста на вересень
 • ідеї щодо відзначання в дошкільному закладі Міжнародного дня краси
 • сценарій музично-театралізованої вистави «У пошуках таємниці» за оповіданням Василя Сухомлинського «Краса, натхнення, радість і таємниця».


Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах