Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Соціо-ігрова педагогіка

  • 6 вересня 2016
  • 838

У серпневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» — про основні принципи соціо-ігрової педагогіки, організацію роботи з обдарованими дітьми, проведення діагностики готовності старших дошкільників до шкільного навчання та багато іншого

Незалежно від обраних педагогічними колективами ключових напрямів роботи з дітьми основною метою в новому навчальному році має бути розвиток партнерських взаємин між дітьми й дорослими. Як формувати й розвивати партнерські взаємини в умовах дошкільного закладу — радять наші автори.

Також варто неодноразово наголошувати на такому важливому завданні педагогів і батьків — відповідально й обережно ставитися до своєрідних закономірностей розвитку кожної дитини на етапі дошкільного дитинства. Про те, у чому полягає відповідальність дорослих за розвиток дитячої особистості, — на сторінках цього числа журналу.

Одним із обов’язкових завдань педагогів у роботі з дітьми старшого дошкільного віку є визначення рівня сформованості основних компетенцій, а відтак і дошкільної зрілості напередодні вступу до школи. Організувати таку роботу можна у формі діагностичної гри, сценарій якої подано у цьому числі. А оцінити актуальний стан розвитку кожної дитини в умовах освітнього процесу, вплив на дошкільників усіх суб’єктів освітнього простору дає змогу моніторинг та технологія розроблення індивідуального освітнього маршруту для кожної дитини та групи дітей. Особливості цього процесу описано в статті.

Що раніше віднайти прояви обдарованості дитини, то повніше розкриється її творчий потенціал. Керуючись таким правилом, наші автори розробили освітній проект для роботи з обдарованими та здібними дітьми, досвідом реалізації якого діляться на сторінках серпневого числа.

Пропонуємо до вашої уваги і добірку матеріалів щодо підвищення професійної компетентності педагогів. Зокрема, колеги пропонують такий метод фахового вдосконалення, як робота авторської творчої майстерні для педагогів. А оскільки професійна діяльність педагогів є одним із компонентів іміджу дошкільного навчального закладу, у цьому числі розкрито також особливості формування іміджу та його значення для професійної соціалізації педагогів.

Також у серпневому числі:

  • патріотичне свято для дітей середнього та старшого віку «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати!»
  • поради щодо відзначання в дошкільному закладі Міжнародного дня музики
  • сценарій музичної розваги до Міжнародного дня музики «Подорож на Планету барвистої музики».

У попередньому числі журналу — Підвищуємо якість дошкільної освіти

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк