Для початкової школи укладуть хрестоматії сучасної української дитячої літератури

9 вересня 2016
659
Середній бал: 5 із 5

Учора, 08.09.2016, Колегія МОН України схвалила надання грифів хрестоматіям сучасної української дитячої літератури. Міністр освіти і науки Лілія Гриневич вважає це рішення важливим для підтримки оновлених програм початкової школи

Вперше за державний кошт планують надрукувати хрестоматії сучасної української дитячої літератури, які використовуватимуть у початковій школі.

З огляду на оновлену програму з літературного читання до хрестоматій увійдуть твори сучасних українських авторів — понад 30 письменників. Важливо, що у цих творах ітиметься про близькі дітям інтереси, проблеми, мрії та й загалом про сучасний світ.

Уже в цьому році очікують упорядкувати й видати дві книги для читання — для 1-2-х та 3-4-х класів.

«Мені надзвичайно приємно, що видавництва і автори, яким належать майнові права на обрані для хрестоматії твори, надали права на друк безкоштовно. Більше того — до кожного твору вони нададуть по одній авторській ілюстрації. Тож, крім усього іншого, це буде ще й сучасно ілюстрована дитяча книжка», — зазначила Лілія Гриневич на своїй сторінці Facebook.

Міністерство освіти і науки України уже надало Переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, зокрема й у початковій школі.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

logo