Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Подарунки від природи: ліс

  • 22 жовтня 2015
  • 126

Про дари і таємниці лісу, особливості життєдіяльності та співіснування лісових мешканців, важливість збереження лісу та інше — у жовтневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя», присвяченому темі «Подарунки від природи: ліс»

Ліс — один з най прекрасніших скарбів людства, джерело нескінченних відкриттів, місце зустрічі з багатьма природними таємницями, багатством і різноманіттям тваринного й рослинного світів. А скільки користі приносить людям ліс! Основні змістові напрями опрацювання з дошкільниками теми «Подарунки від природи: ліс», зокрема методичні рекомендації щодо організації освітньої роботи в межах кожного напряму, — у вступній статті журналу «Методична скарбничка вихователя» № 10/2015.

Під час проживання з дошкільниками теми у пригоді педагогу стануть такі матеріали: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні, а також плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми, подані на картках картотеки.

Кольорові сторінки цього числа містять ілюстрацію до казки Юрія Дмитрієва «Що таке ліс?», асоціативну карту, зображення й завдання для аудиту, а також майстер-класи із виготовлення осінньої композиції з паперу та лісових мешканців із залишкових матеріалів.

Аби сформувати комплексне уявлення дошкільників про дивовижний природний механізм, що підтримує життя лісу, варто реалізувати з ними літературний проект за казкою Юрія Дмитрієва «Що таке ліс?». Змістове наповнення літературного проекту у вигляді інтелектуальної карти та план-схема змістового наповнення літературного проекту — також у жовтневому числі.

Важливо якомога раніше починати виховувати в дошкільників розуміння, що турботи й захисту потребує все живе навколо, а особливо — рослини і тварини, занесені до Червоної книги України. Цьому сприятиме власноруч виготовлена дидактична гра «Вивчаємо Червону книгу України». У цьому числі описано особливості організації роботи дошкільників із цією грою, зокрема докладно описано її етапи. А на обкладинці подано ігрове поле та приклади пазлів.

Докладніше про все це, а також конспект інтегрованого заняття з англійської мови на тему «Goldilocks and Three Bears» для дітей старшого дошкільного віку, сценарій розваги «Диво, сповнене краси» та пам’ятка для батьків «Перепустка у природу» — у десятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк