Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У садочку, як у віночку: святкування 40-річчя київського дошкільного закладу № 518

  • 19 жовтня 2015
  • 44

Минуло 40 років з того дня, коли дошкільний заклад № 518 Подільського району м. Києва відкрив двері назустріч своїм вихованцям. На сьогодні заклад має не тільки славне минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому

Дошкільний навчальний заклад № 518 Подільського району м. Києва святкує свій 40-річний ювілей. Вік, що складає 40 років — це мало чи багато? Для людини — це половина життя, а для дитячого садка?

Його історія розпочалася в 1975 році, коли почав забудовуватися красивий квітучий масив Києва — Виноградар. І першим відкрив двері назустріч наймолодшим мешканцям нового масиву дошкільний заклад № 518. З того часу бувало по-різному: переповнені групи, нестача кадрів, п’ятеро дітей на весь садок — загроза закриття…

Сьогодні дошкільний заклад відвідує 220 вихованців і про нього знають не лише в рідному Подільському районі, місті, а й в Україні. Очолює дошкільний заклад Тетяна ШЕВЧЕНКО, відмінник столичної освіти. Вона згуртувала навколо себе висококваліфікованих, креативних педагогів, що спрямовують поглиблену освітню роботу в кількох напрямах, зокрема це:

-                    художньо-естетичний;

-                    екологічний;

-                    культурологічний — музейна педагогіка.

Стимулювальним чинником у розвитку дошкільного закладу стала інноваційна діяльність. Активна життєва позиція та незгасима життєдайна енергія керівника спонукає педагогів до невпинних пошуків найефективніших освітніх технологій, що перетворили дошкільний заклад в палац радісного, безтурботного, щасливого дитинства для вихованців. Дошкільники тут засвоюють прийоми ейдетики, опановують складні математичні поняття і дії за допомогою паличок Кюїзінера, навчаються читати за методикою Людмили Шелестової, розвивають творчі здібності засобами ТРВЗ, нетрадиційного малювання та театральної діяльності, вправляються у ролі екскурсоводів у музеї Григорія Світлицького, що діє на базі дошкільного закладу. Діти мають власний експериментаріум, у кожній групі створено міні-музеї різної тематики, а віднедавна вони почали оздоровлюватися, опановуючи норвезьку ходьбу — сендплей.

Колектив дошкільного закладу має багато друзів, серед яких голова Центру «Перспектива-Виноградар» Сергій Оксенюк, голова ради ветеранів «Виноградар» Іван Савченко, шеф-редактор методичних видань МЦФЕР: Освіта Наталія САВІНОВА, керівник ансамблю «Янголятко» Оксана Довгань та багато інших. Тож всі вони вітали колектив дошкільного закладу з ювілеєм.

Почесними гостями свята були колеги-освітяни, зокрема директор ЗОШ № 93 Києва, керівники й педагоги дошкільних закладів з міст Переяслав-Хмельницький, Ужгород та Виноградов, з якими професійні стосунки вже давно переросли в міцну дружбу. Найдотепнішим виявилося вітання колективу переяслав-хмельницького дошкільного закладу «Любавонька», який подарував колегам міні-виставу, насичену гумором, піснями та танцями. Теплими словами вдячності віншували колектив закладу батьки його вихованців.

Впевнені, якщо наших дітей плекають дбайливі руки й гарячі серця таких творчих педагогів, у нашої країни є майбутнє. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк