У безмежному світі LEGO цікаво і дітям, і дорослим

28 листопада 2016
3486
Середній бал: 5 із 5

У дошкільному навчальному закладі № 21 «Журавлик» міста Чорноморськ Одеської області 23 листопада відбувся семінар-практикум «Безмежний світ гри з LEGO» для педагогічних працівників дошкільних закладів міста

Під час реалізації проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом LEGO Foundation чорноморський дитсадок отримав конструктори LEGO завдяки сприянню Асоціації працівників дошкільної освіти в особі голови правління Ніни Омельяненко.

«Діти люблять грати, і треба пам’ятати, що саме в грі дитина найкращим чином пізнає нове. Чи можна поєднати приємне з корисним? Можна. І навіть потрібно», — зазначила Галина Шибінська, завідувач дошкільного навчального закладу № 21 «Журавлик».

Любов Денисова, вихователь-методист закладу, представила презентацію-коментар «LEGO — сучасна інноваційна технологія».

Тетяна Науменко, вихователь дітей середнього віку, провела заняття «Транспорт мого міста» і довела, що розвиток дрібної моторики пальців тісно взаємопов’язаний з мовленнєвою функцією.

Учасники заходу взяли участь у майстер-класі з використанням методики «Шість цеглинок». Його провела вихователь Світлана Рихальська.

Напередодні семінару-практикуму фахівці дошкільного закладу провели для батьків вихованців:

  • консультацію «Формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей засобами LEGO-конструктора»
  • тренінг «LEGO розвиває логічне мислення».

Гратися з конструктором настільки захопливо, що батьки визнали: це відмінний спосіб провести дозвілля у вихідні, коли за вікном негода.

logo