text
Педрада

Готуємо дошкільний заклад до осінньо-зимового періоду

  • 15 жовтня 2015
  • 43

На сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу» № 10/2015 опубліковано прізвища переможців і дипломантів конкурсу «Роль медичної сестри дошкільного закладу в профілактиці захворювань дітей». А також з публікацій журналу Ви дізнаєтеся про те, як підготувати дошкільний заклад до осінньо-зимового періоду

Настала пора оцінити плоди праці учасників конкурсу «Роль медичної сестри дошкільного закладу в профілактиці захворювань дітей». І тут, як-то кажуть, хто на славу потрудився, той має добрий урожай. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а їхні роботи будуть опубліковані на сторінках журналу. Статтю про те, як перетворити дошкільний заклад на справжню країну здоров’я, читайте у журналі «Медична сестра дошкільного закладу» № 10/2015.

Аналізування конкурсних робіт довело, що їх автори мають безцінний професійний досвід, яким варто поділитися з колегами. Усім учасникам конкурсу дякуємо за активність і запрошуємо стати авторами улюбленого фахового видання! Так, цього місяця до шановного авторського колективу журналу «Медична сестра дошкільного закладу» долучилися колеги з Чернівців і Рівненської області. У своїх публікаціях вони діляться досвідом про те, як перевірити готовність дошкільного закладу до роботи в осінньо-зимовий період та які аспекти під час заміни постільної білизни в дошкільному закладі слід контролювати.

Виконання посадових обов’язків медичної сестри передбачає складання численних документів. Для оптимізації паперової роботи і збереження вашого дорогоцінного часу радимо користуватися програмою «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», що дає змогу працівникам дошкільного закладу, зокрема і медичним сестрам, оформити документи лише за кілька хвилин.

Програма «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад» створена для забезпечення документаційного супроводу діяльності всіх категорій працівників дошкільного закладу. Нині вона містить близько 300 шаблонів документів і надалі постійно поповнюватиметься новими. Зокрема, заплановане відкриття таких рубрик для медичних працівників, як «Медичне обслуговування» та «Організація харчування». Ми працюємо, аби ваша щоденна паперова робота перетворилася на високоефективний процес, що дарує відчуття задоволення від професійної діяльності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк