Гра — джерело розвитку дошкільників

17 лютого 2017 755
Про різні аспекти організації ігрової діяльності дошкільників, зокрема відповідальність дорослого за дитячу гру та значення вміння педагогів грати з дітьми, — у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 2/2017

Для дошкільників гра — це і навчання, і праця, і спосіб пізнання навколишнього світу та суспільних взаємин, і ще багато іншого. Її значення для розвитку дітей складно переоцінити. Тож друге число журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» присвячене ігровій діяльності дошкільників.

Максимально розкритися, проявити творчість, самостійність, винахідливість, здатність до самоорганізації й організації рольових взаємин з однолітками діє змогу самодіяльна сюжетно-рольова гра. А під час рухливих ігор відбувається становлення довільної поведінки дітей. Докладніше про особливості розвитку дошкільників під час цих ігор розповідають фахівці. Також у пригоді педагогам стане і подана методика діагностики сформованості ігрової компетенції старших дошкільників.

Традиційно ігрову діяльність вважають дуже корисною для дошкільників. Та гра — цінний «тренажер» професійного розвитку педагогів. Навіщо та як навчати вихователів грати? Про це — на сторінках журналу.

До вашої уваги — добірка практичних матеріалів щодо організації ігрової діяльності дошкільників. Так, педагоги-«дошкільники» діляться досвідом використання в освітньому процесі авторського дидактичного ігрового посібника, а також проведення ігор з піском. А ще — стаття про те, чому діти пустують та яке значення пустощів для розвитку дитини.

Також у лютневому числі:

  • анкета для педагогів «Гра — дитина — дорослий»
  • тест «Ігрова діяльність»
  • технологічна картка організатора гри
  • ідеї щодо відзначення Усесвітнього дня авіації та космонавтики
  • конспект інтегрованого заняття «Космічна лабораторія» для дітей старшої групи, яке можна приурочити до Усесвітнього дня авіації та космонавтики.

У попередньому номері — ​Організовуємо роботу з педагогами​Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах