Основне про головне: зарплата

2 березня 2017 1930
Чи збільшилася заробітна плата педагогів-дошкільників? Як її обчислювати з огляду на нововведення? Які виплати враховувати для забезпечення мінімального розміру заробітної плати?

Відповіді на ці та інші запитання у № 02/2017 журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Не хлібом єдиним живе людина. Та найбільше запитань, що отримуємо від вас, стосуються змін у сфері оплати праці. Воно й не дивно, адже змінилися не лише розміри прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Для педагогів підвищилися ще й тарифні розряди. Утім передбачені різні терміни їх підвищення. Тож коли і на скільки підвищиться заробітна плата педагогів-дошкільників — роз’яснено та проілюстровано прикладами в одній із публікацій лютневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Хвилюючим є також запитання, чи отримуватимуть працівники належну плату, наприклад, за роботу за сумісництвом чи за роботу з дезінфекційними засобами? Відповіді на них — на сторінках цього номера.

Кардрідер оплати праці у навчальному закладі

Не поспішайте з висновком, що інформація щодо оплати праці вам не потрібна, мовляв, ви ж не бухгалтер. Бо із 1 січня за порушення законодавства про працю, зокрема виплату не в повному обсязі заробітної плати й інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, на роботодавця може бути накладено штраф.

Поінформований — значить озброєний!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах