На чашах терезів — переваги і ризики вакцинації

13 жовтня 2015
51
Середній бал: 5 із 5

Вийшло нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання вакцинації дітей

Дедалі частіше батьки нехтують профілактичними щепленнями дітей через ризик виникнення ускладнень після вакцинації. Натомість лікарі б’ють на сполох: в Україні загрозлива епідеміологічна ситуація, невакциновані діти щодня наражаються на небезпеку. До яких наслідків може призвести відмова батьків від вакцинації дітей? Чи справді щеплення небезпечні для здоров’я малечі? Чи може дитина без щеплень відвідувати дитячий садок? Міркування фахівців щодо цих питань — у відповідній публікації газети «Дошкілля.UA» № 19 (19) 2015.

Також у цьому числі газети вміщено інтерв’ю з Тарасом Голеєм — завідувачем дошкільного навчального закладу № 1 «Калинонька», м. Івано-Франківськ, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Івано-Франківській області, який ділиться роздумами щодо українського дошкілля, стилю взаємодії педагога з дитиною, взаємин педагогів з батьками вихованців тощо.

Кожний дитячий садок має свої традиції плекання творчих здібностей вихованців. От у кам’янець-подільському дошкільному закладі № 21 «Золота рибка», що на Хмельниччині, творчий потенціал дітей розвивають за допомогою театралізованої діяльності. У який спосіб? Читайте у статті «За лаштунками «Чудасії».

У пригоді стане і майстер-клас із виготовлення «деревця щастя» у стилі хенд-мейд. Як змайструвати таку «рослину», дізнаєтеся в публікації «Топіарій, або «Деревце щастя» власноруч». А про те які важливі моменти слід урахувати, аби створити позитивний професійний імідж, читайте у статті «Позитивний імідж: маленькі секрети великого успіху».

Неймовірні факти про анімацію, огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства, привітання освітян та дошкільних навчальних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 19 (19) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

logo