Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Звітність практичного психолога

  • 10 квітня 2017
  • 1909

Для всіх, хто обрав професію психолога, квітень — особливий місяць. Адже 23 квітня — День практичного психолога. Професійне свято, яке засвідчує, що професію практичного психолога визнало суспільство

Своєю чергою редакція робитиме все можливе, аби ви повсякчас мали надійну інформаційну підтримку на сторінках фахового журналу.

Зокрема, статті квітневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» допоможуть вам легко і швидко виконати марудну роботу — скласти статистичний та аналітичний звіт про діяльність за рік. А ще — впевнено долучитися до створення номенклатури справ дошкільного навчального закладу.

Продовжуємо публікувати цикл статей, які розкривають особливості розвитку певної сфери психіки дитини, а також специфіку діяльності практичного психолога щодо її вивчення. Цього разу читайте про розвиток та діагностику емоційної сфери дитини дошкільного віку. Скориставшись цими матеріалами, ви легко та вправно проведете, наприклад:

  • батьківські збори на тему «Зрозуміти емоції дитини» (та навіщо опановувати гнів)
  • групову консультацію «Як сприяти розвитку емоційної сфери дитини».

Інколи батьки не знають міри у своїх розвивальних ідеях. Тож практичному психологу доцільно мати інструменти психологічної просвіти. Із їх допомогою фахівець пояснить батькам, як не зашкодити психологічному здоров’ю дитини, яка не за власним вибором змушена відвідувати додатково кілька гуртків та секцій.

Аби налагодити взаємодію навіть з неконтактними батьками, практичний психолог має володіти тонкими прийомами спілкування, як-от прийом «хот-дог». Утім, щоб «хот-дог» вийшов «їстівним», тобто результативним, фахівець має відточити свою вправність. Бажаємо вам успіхів на шляху самовдосконалення.

Триває прийом робіт на конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність». Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а найліпші роботи опублікуємо в журналі.

Вас знову і знову непокоять питання, що стосуються оплати праці та посадових обов’язків. Експерти журналу докладно роз’яснюють тонкощі розв’язання кожного з них, аби ви були компетентними не лише у фахових аспектах, а й у соціально-економічних. Тож і надалі чекаємо від вас запитання на електронну адресу редакції — psyholog@mcfr.ua. Ми завжди допоможемо вам розібратися у складних ситуаціях.

Із повагою та вітаннями
головний редактор Тетяна ГУРКОВСЬКА

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк