Звітність практичного психолога

10 квітня 2017 1172
Для всіх, хто обрав професію психолога, квітень — особливий місяць. Адже 23 квітня — День практичного психолога. Професійне свято, яке засвідчує, що професію практичного психолога визнало суспільство

Своєю чергою редакція робитиме все можливе, аби ви повсякчас мали надійну інформаційну підтримку на сторінках фахового журналу.

Зокрема, статті квітневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» допоможуть вам легко і швидко виконати марудну роботу — скласти статистичний та аналітичний звіт про діяльність за рік. А ще — впевнено долучитися до створення номенклатури справ дошкільного навчального закладу.

Продовжуємо публікувати цикл статей, які розкривають особливості розвитку певної сфери психіки дитини, а також специфіку діяльності практичного психолога щодо її вивчення. Цього разу читайте про розвиток та діагностику емоційної сфери дитини дошкільного віку. Скориставшись цими матеріалами, ви легко та вправно проведете, наприклад:

  • батьківські збори на тему «Зрозуміти емоції дитини» (та навіщо опановувати гнів)
  • групову консультацію «Як сприяти розвитку емоційної сфери дитини».

Інколи батьки не знають міри у своїх розвивальних ідеях. Тож практичному психологу доцільно мати інструменти психологічної просвіти. Із їх допомогою фахівець пояснить батькам, як не зашкодити психологічному здоров’ю дитини, яка не за власним вибором змушена відвідувати додатково кілька гуртків та секцій.

Аби налагодити взаємодію навіть з неконтактними батьками, практичний психолог має володіти тонкими прийомами спілкування, як-от прийом «хот-дог». Утім, щоб «хот-дог» вийшов «їстівним», тобто результативним, фахівець має відточити свою вправність. Бажаємо вам успіхів на шляху самовдосконалення.

Триває прийом робіт на конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність». Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а найліпші роботи опублікуємо в журналі.

Вас знову і знову непокоять питання, що стосуються оплати праці та посадових обов’язків. Експерти журналу докладно роз’яснюють тонкощі розв’язання кожного з них, аби ви були компетентними не лише у фахових аспектах, а й у соціально-економічних. Тож і надалі чекаємо від вас запитання на електронну адресу редакції — psyholog@mcfr.ua. Ми завжди допоможемо вам розібратися у складних ситуаціях.

Із повагою та вітаннями
головний редактор Тетяна ГУРКОВСЬКАПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах