Готуємося до оздоровчого періоду

26 квітня 2017
700
Середній бал: 5 із 5

Травневий випуск журналу «Медична сестра дошкільного закладу» — тематичний. У ньому розповідаємо, як краще підготуватися до оздоровчого періоду

Ви вже підковані досвідом, тому знаєте: оздоровча робота в дошкільному закладі буде результативною, якщо її правильно і вчасно спланувати. У рубриці «Дотримуємося регламенту» журналу «Медична сестра дошкільного закладу» № 05/2017 пояснюємо, як це зробити, й ознайомлюємо з прикладом оформлення плану роботи з охорони та зміцнення здоров’я дітей.

Одним із розділів плану є створення здоров’язбережувального середовища. Тож пропонуємо до вашої уваги статтю про впровадження в дошкільному закладі сінотерапії — комплексу оздоровчих процедур з використанням виробів із сіна першого покосу, отави і трав’яної потерті для зміцнення здоров’я дошкільників.

На запитання щодо організації додаткового прийому їжі — другого сніданку — під час оздоровчого періоду відповідаємо в рубриці «Організовуємо харчування». Зокрема, розповідаємо, які зміни слід внести до графіку видачі їжі та які продукти харчування для другого сніданку обрати.

Для санітарно-просвітницької роботи з батьками ми обрали теми, актуальні для літнього періоду:

  • подорож світом без ризику для дитини
  • безпечна засмага для дітей.

На закріплення теми пропонуємо пройти тест щодо особливостей організації оздоровчого періоду в дошкільному закладі.

А також — оформити інформаційні куточки, користуючись поданими в цьому випуску додатковими матеріалами:

  • картою інфекційних захворювань, поширених у туристичних країнах
  • санітарними бюлетенями
  • інформацією для батьків.
logo