Стипендії підвищено!

9 жовтня 2015
41
Середній бал: 5 із 5

Підвищено розмір мінімальної ординарної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації. Також збільшені соціальні стипендії

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2015 № 797 встановлено розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:

  • для учнів професійно-технічних навчальних закладів становить 311 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» — 622 гривні на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» — 825 гривень на місяць.

Збільшено розмір і соціальної стипендії. Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривня на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів — 1989 гривень на місяць.

logo