Президент відзначив освітян державними нагородами

8 жовтня 2015
33
Середній бал: 5 із 5

З нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро ПОРОШЕНКО видав указ про відзначення багаторічних заслуг представників педагогічної і наукової спільноти. Нагороди отримали більше ста осіб

З нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро ПОРОШЕНКО видав указ про відзначення багаторічних заслуг представників педагогічної і наукової спільноти. Нагороди отримали більше ста осіб.

День працівника освіти відзначається у першу неділю жовтня. В Україні професійне свято під актуальною назвою існує з 1994 року. Традиція вітати вчителів та вихователів була розпочата у Радянському Союзі у 1965 році і офіційно закріплена у 1980.

Петро ПОРОШЕНКО привітав працівників освіти такими словами:

«Дорогі освітяни!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.

У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Уся країна низько вклоняється вам за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, адже завдяки вашим зусиллям в Україні формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Особливе значення це має у нинішній непростий для нашої країни час боротьби з російською військовою агресією, адже саме ви навчили відповідальному ставленню до майбутнього Батьківщини тих, хто зараз боронить рідну землю.

Вірю, що ми здобудемо перемогу, адже відомо, що історію творять люди з мечем і люди, які читають книжки.

Упевнений, що ваша висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків, а її реформа буде прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя.

Бажаю миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України».

У 2015 році День працівника освіти припадає на 4 жовтня. Цим числом датований Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» № 567/2015.

Текст Указу із повним переліком нагород і лауреатів доступний на офіційному сайті Президента України.

logo