Про поступ

12 вересня 2017 41
Вийшло друком вересневе число журналу «Заступник директора школи»

Цьогоріч слово «поступ» звучало у темі серпневої конференції — «Нова українська школа 2017/2018. Старт чи продовження поступу?». Напевно кожен освітянин відповів собі на це запитання. Якою була ваша відповідь?

Для нас вона очевидна: новий навчальний рік — це продовження поступу. Щомісяця на шпальтах журналу «Заступник директора школи» — безцінний учительський досвід. Завдяки йому ми навчаємося, захоплюємося силою людського розуму, наполегливістю, жагою знань. Для кожного педагога, який не стоїть на місці, самовдосконалюється й не відступає, його життя — це поступ.

Нині в освітянських колах багато йдетьтся про те, що змінювати слід насамперед підходи у навчанні. Думка ця не потребує доведення так само, як і затвердження нормативним актом. Переконайтеся в цьому самі: у статті про STEM-освіту з початкових класів йдеться про проект, що вийшов за межі кабінету інформатики й переміг у двох європейських конкурсах. Розпочався він давно й, насамперед, з бажання учителя. Що ж це, якщо не поступ?

А ще компетентнісне навчання, дитиноцентризм, інклюзія… Можна перераховувати й далі, та ви й самі це знаєте!

Бажаю вам у новому навчальному році подальшого руху вперед, невпинного розвитку, поступу — професійного й особистісного!

З повагою
головний редактор Ірина ЛахнекоПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах