Олімпіада

31 серпня 2017
117
Середній бал: 5 із 5

Сучасні дошкільники доволі рано стикаються зі спортом як соціальним явищем. Разом із дорослими вони відвідують спортивні змагання або переглядають їх по телевізору. Деякі батьки залучають дітей до спортивного туризму, занять у спортивних гуртках і секціях

Формувати в дошкільників інтерес до спорту, збагачувати досвід командної взаємодії потрібно і в дошкільному закладі. Широкі можливості для цього пропонує проект «Олімпіада», описаний у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 7/2017.

Що необхідно спортсменам для перемоги? Чи достатньо їм тільки фізичної сили? Відповіді на ці проблемні запитання слід пошукати разом з дошкільниками під час реалізації проекту. Більше методичних рекомендацій — у вступній статті.

Календарне та перспективне планування містить такі матеріали, як-от:

  • дерево цілей
  • ідея, програмовий зміст, очікувані результати реалізації проекту
  • змістове наповнення десяти тематичних днів
  • плани-конспекти інтегрованих занять для кожного дня.

На картках картотеки в підрубриці «справи дня» — описи ігор, вправ та інших форм роботи з дітьми під час проживання тематичних днів.

На кольорових сторінках сьомого числа:

  • асоціативна карта «Спорт» та завдання для аудиту
  • майстер-класи зі створення символіки для Малих олімпійських ігор, а ще — більбоке й ігор-мотанок із залишкових матеріалів
  • ілюстрації для обговорення «Олімпіада».

Якими математичними завданнями урізноманітнити проект — консультує фахівець, а на картках картотеки — опис цих завдань.

Про дитячі твори спортивної тематики і твір для дорослих, який наштовхне на роздуми про способи вдосконалення своїх можливостей, — у рубриці «Книжчин дім».

Докладніше про це, а також описи рухливих ігор на картках картотеки, завдання для самостійної діяльності, конспект інтегрованого заняття з англійської мови — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 7/2017.

У попередньому номері Подорожі

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

logo