Карантинні заходи в дитсадку

27 вересня 2017
2693
Середній бал: 5 із 5

Наближається сезон інфекційних і вірусних захворювань — карантину в дошкільному закладі не уникнути. Розуміємо, що відповідальність за успішну організацію карантину ляже на плечі медичних сестер

У тематичній статті журналу «Медична сестра дошкільного закладу» № 10/2017 покроково розповідаємо, як успішно організувати карантинні заходи.

У пригоді вам також стануть роздаткові матеріали:

  • інфографіка «Особливості карантинних заходів за різних захворювань»
  • санітарні бюлетені «7 порад, як організувати карантин удома», «7 настанов, як користуватися медичними масками».

Приклад обчислення розміру місячної заробітної плати сестри медичної старшої, яка працює з тубінфікованими дітьми та тими, хто пройшов лікування, подано в статті «Оплата праці за роботу в санаторному дошкільному закладі».

Про джерело інфекції, інкубаційний період та симптоми туберкульозу читайте в статті «Туберкульоз: впізнаємо ворога в обличчя».

Для інформаційного стенду ми також підготували поповнення — інфографіку:

  • Симптоми позалегеневого туберкульозу
  • Міфи про туберкульоз.

Продовжуємо розміщувати публікації про основні групи продуктів харчування в дитячому раціоні. У цьому номері розповідаємо про корисність яблук.

P. S.: Тема організації харчування в дошкільному закладі багатогранна. Її можна обговорювати скільки завгодно, а запитання виникатимуть все одно. Ми даруємо вам можливість поставити запитання й одразу отримати на них відповіді — під час вебінару. Він відбудеться 29 листопада о 10:00. Рекомендую не чекати листопада, а зареєструватися заздалегідь. Як забронювати місце «у першому ряду», читайте тут

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

logo