Директори шкіл нового типу Волинської області взяли участь проекті «ІКТ — освітянам!»

2 жовтня 2015 42
Днями у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за ініціативи Цифрового видавництва МЦФЕР у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» відбувся семінар-практикум для директорів колегіумів, ліцеїв та гімназій Волинської області на тему «Медіаактивність навчального закладу в інтернет-просторі»

29 вересня 2015 року місто Луцьк вітало учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!». У Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді управління  освіти і  науки Волинської обласної державної адміністрації відбувся семінар-практикум для директорів колегіумів, ліцеїв та гімназій Волинської області на тему «Медіаактивність навчального закладу в інтернет-просторі» за участі Людмили Плахотної, заступника начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

З метою надання інформаційної підтримки керівникам навчальних закладів, сприяння їх професійному розвитку, підвищенню інформаційної та правової компетентності була підготовлена насичена програма з теоретичними і практичними складовими. Так, після привітання та вступного слова Ольги Богданович, методиста Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, тривала інтерактивна лекція «Медіаактивність навчального закладу в інтернет-просторі». Потім учасники об’єдналися в підгрупи та працювали у комп’ютерних класах. Під керівництвом Катерини Алєксєєнко, головного редактора електронних продуктів КОЗА Онлайн, КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», на майстер-класі «Автоматизуємо роботу з документами у навчальному закладі» учасники навчилися створювати документи за допомогою веб-програми «КОЗА Онлайн». Вікторія Третяк, головний редактор консультаційних систем «Expertus: Школа», «Expertus: Дошкільний заклад» та журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», продемонструвала переваги користування електронними системами під час майстер-класу «Консультаційна система як надійний інструмент в управлінській діяльності»

Останнім етапом навчання стали виступи керівників позашкільних установ обласного підпорядкування: Галини Толстіхіної, директора Волинської обласної МАН, Валентини Остапчук, директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, Володимира Матвіюка, методиста ОВ ЕНЦ, Ігоря Стельмащука, директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

За словами директорів навчальних закладів, які брали участь у семінарі-практикумі, під час роботи вони отримали масу цікавої інформації та навчилися працювати з електронними продуктами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль