Вітаємо з Міжнародним днем музики!

1 жовтня 2015
41
Середній бал: 5 із 5

Щиро вітаємо всіх музичних керівників, музикантів та шанувальників музичного мистецтва з Міжнародним днем музики!

Щиро вітаємо всіх музичних керівників, музикантів та шанувальників музичного  мистецтва  з Міжнародним днем музики!

У музиці людина черпає натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. У чарівних мелодіях — радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

Сердечно вітаємо колег, музичних керівників, і зичимо міцного здоров'я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу!

Зі словами привітання до читачів журналу «Музичний керівник» звернулася Вікторія Лук’янець — оперна зірка світового масштабу, народна артистка України —  голос, перед якими схилялася публіка  Метрополітен-Опера та Ла-Скала, який заворожував Лучано Паваротті та Франко Дзеффіреллі. Нині співачка живе у Відні, але щороку відвідує Україну з концертами. Під час одного з Вікторію Лук’янець дуже потішило, що в Україні є видання для фахівців, які з любов’ю відкривають дітлахам музичні обрії.

Вікторія Лукянець побажала тим, хто займається музикою в Україні, зокрема тим, хто навчає дітей, щоб театральне мистецтво, музика і пісня завжди супроводжували їх, допомагаючи пізнати себе і навколишній світ.

logo