Примірне двотижневе меню на зимово-весняний період

3 січня 2018
3494
Середній бал: 5 із 5

Вийшов друком № 1/2018 журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

Новий рік подарував журналу «Медична сестра дошкільного закладу» віртуальне життя. Ми цьому безмежно раді. Адже відтепер бажання допомагати вам професійно зростати не обмежене сторінками.

Доказ. У січневому випуску передплатники електронної версії журналу матимуть змогу ознайомитися з картками-розкладами страв не лише понеділка, а й інших днів першого тижня примірного двотижневого меню на зимово-весняний період.

У е-журналі сторінки ожили, смаколики та кориснощі заграли кольорами.

Доказ. Усі роздаткові матеріали для інформаційного стенда та перевірки знань працівників закладу дошкільної освіти — кольорові.

Скачати будь-який з них можна безплатно.

Е-журнал має додаткові бонуси.

Доказ. Один з них — безплатний доступ до електронної версії методичного посібника «Організація харчування в дошкільних закладах». А ще — до сервісів «Професійний календар», «Тематички», «Куточок здоров’я», «Картки-розклади», «Тести», «Вебінари».

Мабуть, єдине запитання, яке крутиться у вас на язиці, — як на це диво подивитися? Заходьте на emeddnz.mcfr.ua, натискайте на кнопку «Номери» і обирайте безплатний презентаційний номер е-журналу — № 9/2017.

Запевняємо, електронний журнал зачарує вас з першого погляду. Якщо після цього ви захочете його придбати, телефонуйте за номером: 0 800 212 012 (безплатно). Під час розмови з менеджером запитайте про акції, які діють у Цифровому видавництві MCFR. Зокрема, нині за річної передплати друкованої та електронної версій журналу одночасно ви отримаєте знижку 70% від вартості е-журналу.

З повагою
головний редактор

Яна ПОЛІЩУК

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

logo