Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Чи маєте ви план, музкерівнику?

  • 11 квітня 2018
  • 1048

Весняні «сани» — готові плани: що у квітневому випуску журналу «Музичний керівник»

У народі кажуть: «Готуй сани влітку». Добре, коли завчасно маєш те, що точно знадобиться потім. Так, до слова, і музичний керівник має вже наприкінці весни скласти плани роботи на навчальний рік, що розпочнеться тільки восени. Ми підготували для вас ці клопітні «сани»: тепер сміливо можна рушати дорогами творчості, коригувати зразки під особливості своїх вихованців, доповнювати репертуар. Основа вже є – у квітневому номері журналу «Музичний керівник».

Дбаємо про здоров’я працівників узимку

Чи задумувалися ви чому працівники часто хворіють? Контактують із хворими? Так. Слабкий імунітет? Так. А якщо створити у закладі здорове середовище, то працівники хворітимуть менше? Скористайтеся порадами, як це зробити.

Уже зовсім скоро старші дошкільники підуть до школи. Їм треба уважно слухати й чути вчителя, а виробити це вміння можна ще в дитячому садку під час слухання музики. Як перетворити дітей на пильних слухачів — дізнавайтеся в журналі.

Не втрачає актуальності тема патріотичного виховання. Але педагогів-«дошкільників» часто вона заганяє у глухий кут та полон стереотипів. Як позбутися застарілого відчуття патріотичності, обмеженого лише вишиванками? Поміркуйте над тим, хто ми — українці — насправді є? Чим прикметна культура наших предків? Як можна наблизити її до сучасних дітей? Для вас — практичні поради та сценарій музичної казки на цю тему.

Чи не головною діяльністю на музичному занятті був і є спів. Йому присвячують найбільше уваги. Але скільки б зусиль не докладав музичний керівник, діти не завжди досягають успіхів у співі: не тримають інтонацію, «з’їжджають» з тональності. Ніколи не зайве мати додаткові підказки, як домогтися бажаного результату. Про те, як навчити дітей чисто співати за допомогою різних вправ та візуалізованих мелодій, — у цьому номері.

Скачайте кольорові картинки до статей в електронному журналі «Музичний керівник». А ще — пам’ятку для батьків «Чому чешки?» у форматі яскравого плаката, який можна вивісити на стенді. Користуйтеся — це допоможе бути зажди на високій ноті в очах дітей, колег та батьків!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

За Законом про освіту кожен ЗЗСО має розробити власну освітню програму.

Щоб довго не шукати, роздобув для Вас зразок освітньої програми.

Скачати зразок освітньої програми 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк