Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Організація роботи бібліотеки навчального закладу

  • 23 вересня 2015
  • 64

Створити необхідні умови для якісної та ефективної діяльності шкільної бібліотеки, здійснювати загальне керівництво цією діяльністю, контролювати її, прийняти на роботу працівників бібліотеки… Це неповний список завдань, що має розв’язати керівник, аби налагодити роботу бібліотеки в навчальному закладі. Вам на допомогу — вересневий номер журналу «Практика управління закладом освіти»

Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури — бібліотеки. Саме ці слова видатного педагога Василя Сухомлинського надихнули на створення вересневого номера журналу «Практика управління закладом освіти», темою якого є організація роботи бібліотеки.

Ознайомтеся з покроковим алгоритмом організації роботи бібліотеки навчального закладу, пам’ятками, прикладами оформлення відповідних документів, витягами з нормативних документів.

А як щодо оплати праці працівників бібліотеки, які віднесені до працівників сфери культури? Докладну відповідь і на це запитання розміщено на сторінках вашого професійного видання.

У цьому номері висвітлено аспекти процедури повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. З роз’яснення ви дізнаєтеся, чи повідомляти ДФС у разі переведення працівника на іншу посаду; коли робота за сумісництвом стає основною, і навпаки; запровадження суміщення професій (посад).

Також ви дізнаєтеся про те, чим можуть бути корисними у роботі керівника додатки Google та як ними користуватися; як унести зміни у статут навчального закладу, як уникнути помилок під час нарахування індексації тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк