text
Педрада

Різні грані єдиного світу

  • 21 вересня 2015
  • 55

Про те, за якими напрямами та в яких формах доцільно проживати з дошкільниками тему «Різні грані єдиного світу», читайте у № 09/2015 журналу «Методична скарбничка вихователя»

Навіщо дітям знати різні аспекти співіснування та поєднання різностей у природі і суспільстві? Про це та інше — у вересневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя», присвяченому темі «Різні грані єдиного світу».

Усі ми надзвичайно різні — маємо кожен свої звички, характер, переконання. Але ми живемо разом у суспільстві та серед природи, тож маємо вміти існувати в мирі і дружбі з іншими людьми. Про те, за якими напрямами та в яких формах доцільно проживати з дошкільниками тему «Різні грані єдиного світу» — у вступній статті цього числа журналу.

До теми розроблено такі матеріали: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні. Плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми подані на картках картотеки.

На кольорових сторінках журналу — ілюстрація до теми, асоціативна карта, зображення й завдання для аудиту, а також майстер-класи із виготовлення листівки з голуб’ятами до Міжнародного дня миру та нанесення візерунків на тіло за допомогою хни.

Ліпше зрозуміти та засвоїти такі важливі категорії, як «ми різні» та «ми схожі», дошкільникам допоможе занурення в казкові історії Галини Манів із її повісті «Квартирія». Саме цей твір лежить в основі одного з літературних проектів. Змістове наповнення літературного проекту «Кожен, хто поряд, особливий» у вигляді інтелектуальної карти та план-схема змістового наповнення проекту на тиждень — для вас на сторінках вересневого числа.

Особливу єднальну силу мають також «чарівні» слова і дії, що їх супроводжують. Аби переконати в цьому дошкільників, слід реалізувати з ними літературний проект за оповіданням Валентини Осєєвої «Чарівне слово». Змістові напрями реалізації літературного проекту, рекомендовані форми роботи з дошкільниками в межах кожного з них та дидактичні матеріали до проекту на картках картотеки — також у дев’ятому числі журналу.

Докладніше про все це, а також конспект інтегрованого заняття з англійської мови на тему «Opposites» для дітей старшого дошкільного віку та пам’ятка для батьків «Вчимося класифікувати та групувати» — у дев’ятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк