Створено тендерний комітет із закупівлі підручників для 4-х і 7-х класів

18 вересня 2015
34
Середній бал: 5 із 5

В Інституті модернізації змісту освіти повідомляють, що створено тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрито рахунок для перерахування коштів з міських бюджетів на друк та доставку підручників для 4-х і 7-х класів

Директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна розповіла про ситуацію з виданням підручників учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів під час засідання колегії МОН України.

Н. Вяткіна оприлюднила переліки підручників, які за результатами конкурсу отримали найбільшу кількість голосів, для учнів 4-го класу з 97 найменувань  та для учнів 7-го класу — з 152 найменувань.

Перелік підручників для 7-х класів, які отримали найвищі результати відбору загальноосвітніми навчальними закладами, що рекомендується перекладати на мови національних меншин (молдовська, польська, російська, румунська, угорська) і друкувати за кошти державного бюджету складається з 50 найменувань, а для 4-х класів — з 25.

«Є підручники які мають 271 голос, 442 голосів, а є і 43. Ми будемо намагатися пропонувати видавництвам видати малотиражні підручники, але в разі відмови видавництва, ми можемо пропонувати школам підручник, який набрав більшу кількість голосів», — зауважила Н.Вяткіна.

Вона також повідомила, що вже створено тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрито рахунок для перерахування коштів з міських бюджетів на друк та доставку підручників.

 

logo