Особові справи працівників навчального закладу

15 березня 2016
163
Середній бал: 5 із 5

Формування особових справ працівників — одна з важливих ділянок кадрової роботи. Чи на кожного працівника слід оформляти особову справу? Які документи долучати до неї? Як її оформити? Відповіді на ці запитання — у журналі «Практика управління закладом освіти» № 03/2016

День у день вам доводиться не лише виконувати звичні професійні обов’язки, а й знаходити шляхи розв’язання складних робочих ситуацій. Ми щономера пропонуємо фахову інформацію, покликану забезпечити вас ефективним керівництвом до дій. Не є винятком і перший весняний номер журналу «Практика управління закладом освіти», який ми радо презентуємо.

Правильно сформувати, оформити особові справи працівників допоможуть покроковий алгоритм, приклади оформлення відповідних документів, пам’ятки, витяги з нормативно­правових актів, подані у березневому номері журналу.

Перед керівниками постають завдання, для виконання яких необхідні вміння аналізувати значні обсяги даних, прогнозувати розвиток навчально­виховного процесу, передбачати результати рішень ще до їх ухвалення. Набути цих та інших актуальних умінь допоможе методична служба. Про взаємодію методичної служби з керівниками навчальних закладів читайте в цьому номері журналу.

Із відповідної публікації дізнайтеся також які чинники ризику неінфекційних захворювань можуть впливати на здоров’я дітей у навчальних закладах, яких вимог слід дотримуватися для їх профілактики.

Не оминули увагою і ваші запитання. Зі сторінок березневого номера ви дізнаєтеся: чи зберігати в особовій справі працівників посадові інструкції та інструкції з охорони праці; чи забезпечують безкоштовним харчуванням учнів 1-4-х класів у цьому році; як розслідувати нещасні випадки, що трапилися з учнем під час заняття у секції, у побуті; за які порушення законодавства про працю передбачені штрафи.

logo