Затверджене Положення про сертифікацію педагогічних працівників

27 грудня 2018
14579
Середній бал: 5 із 5

Про відповідне рішення Кабміну повідомляє МОН України

Сьогодні, 27.12.2018, затверджене Положення про сертифікацію педагогічних працівників.

3 етапи пілотної сертифікації

З 15 січня по 1 лютого 2019 року триватиме реєстрація вчителів початкових класів на участь у пілотному проектів сертифікації вчителів.

Реєстрація буде доступна на сайті УЦОЯО.

⇒ Сертифікація педагогічних працівників — офіційно

«Через механізм Сертифікації ми хочемо віднайти тих кращих провідників Нової української школи, агентів змін, що готові ділитися та поширювати сучасні методики навчання. Реалізувати таку мету можна лише за умови добровільності процесу, тому ми ретельно слідкуватимемо за дотриманням цього принципу.

2019-го ми обмежили кількість учасників до 1 тис. осіб, а також поширили це лише на одну категорію педагогів – вчителів початкових класів.

Пілотування сертифікації також продовжиться у 2020 та 2021 роках, я сподіваюся, що в наступні роки ми зможемо розширити і кількість можливих учасників, і категорії вчителів, які зможуть брати участь у сертифікації.

Процедура не проста, але кожен, хто її пройде, отримає відповідний сертифікат, зможе зарахувати успішне проходження сертифікації замість атестації з підвищенням на 1 кваліфікаційну категорію та отримати 20% надбавку до заробітної плати», — повідомила Лілія Гриневич.

Раніше йшлося про 2000 вчителів, які мали би пройти пілотну сертифікацію.

logo