Замовте видання онлайн або телефонуйте 0 800 212 012. Дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий демодоступ

Педрада

За 30%-ову надбавку «за престижність праці» для всіх освітян!

  • 19 квітня 2019
  • 11668

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України оприлюднила лист від Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо надбавки «за престижність праці»

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти підтримує пропозицію профспілок закріпити розмір надбавки «за престижність праці» педагогічним працівникам у розмірі 30%.

На реалізацію цього зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці від 27.02.2019 за № 10100.

Мінімум і максимум надбавки «за престижність праці»

Комітет звернувся до Голови ВРУ з пропозицією включити цей законопроект № 10100 для першочергового розгляду до порядку денного пленарного засідання ВРУ на період 23-26 квітня 2019 року.

Згідно з законопроектом статтю 57 Закону України «Про освіту» пункт 1 доповнять абзацом такого змісту:

«виплату педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати), закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування;»

Таким чином мають намір усунути розбіжності у розмірах заробітної плати педагогічних працівників, що виникає через діапазон надбавки від 5% до 30%.

«Окремі адміністративні території не мають бажання передбачати кошти навчальним закладам у повному обсязі і встановлюють надбавку за престижність праці у мінімальних розмірах. За такої ситуації виходить, що престижність педагогічної праці у різних адміністративних територіях є різною», — зазначено в пояснювальній записці до законопроекту.

⇒ Скільки грошей на освіту в Держбюджеті – 2019

Мета проекту Закону — законодавчо закріпити виплату щомісячної надбавки «за престижність праці» в розмірі 30% посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти:

  • дошкільної
  • позашкільної
  • загальної середньої
  • професійної (професійно-технічної)
  • вищої освіти
  • інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Реалізація проекту не потребує виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

Жеребкування на вільні місця у перший клас: як організувати та провести

Сергій ГОРБАЧОВдиректор спеціалізованої школи №148 м. Києва ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури
Якщо кількість заяв про зарахування до першого класу перевищує спроможність закладу, керівнику потрібно шукати способи врегулювати ситуацію

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся