Встигніть подати заявку на Global Teacher Prize Ukraine

24 липня 2019
62238
Середній бал: 5 із 5

Заявки приймаються до 1 серпня 2019 року, а переможець оголошується 5 жовтня 2019 року

Щорічна премія Global Teacher Prize Ukraine 2019 для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Подати заявку

Переможець премії отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай та участь у Global Education and Skills Forum, рік навчання від ГC "Освіторія" та інші цінні подарунки, зокрема інтерактивна панель EdPro вартістю 130 тисяч гривень, яку встановлять в одній із шкіл.

Також бібліотека освітнього закладу одного з учасників поповниться сучасними книжками від Видавництва Старого Лева. ‍Окрім того, Grade Education Centre надасть навчання для вчителів вартістю 40 тисяч гривень.

Критерії оцінювання вчителів:

  • Досягнення помітних результатів у навчанні учнів;
  • Застосування інноваційних та ефективних освітніх практик, які можуть вплинути на освіту в усьому світі;
  • Визнання досягнень учителів у класі та поза його межами учнями, колегами, директорами шкіл чи членами спільноти;
  • Допомога дітям, щоб вони ставали громадянами світу, викладання матеріалу, що ґрунтується на цінностях розвитку в молоді навичок для життя та роботи;
  • Досягнення, які забезпечують суспільство унікальними моделями для реалізації успіху не лише особистого, а й загального, зокрема у викладацькій професії.
logo