Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest»

9 вересня 2015 27
На Міжнародному фестивалі сучасного мистецтва «Гогольfest» буде представлено понад 130 мистецьких заходів у межах дитячої програми, а також освітні програми в проекті «Про майбутнє = про дітей»

З 17 по 27 вересня 2015 року в місті Києві на території Виставкового центру (пр-т  Глушкова, 1) проходитиме Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest».

Організатори підготували чимало заходів для педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дітей. До уваги учасників — цікаві лекції, дискусії, майстер-класи, виставки, презентації, концерти тощо.

Так, у межах фестивалю експерти в галузі освітніх інновацій, тренери міжнародних освітніх програм Олена Пометун, Ігор Сущенко, Ірина Баранова проведуть безкоштовний майстер-клас з розвитку критичного мислення дітей.

Керівник проекту «KidsFromJazz» Олексій Прощенков розповість про формування культури сприймання музики в учнів, про доцільність ознайомлення їх з напрямом джазової музики в межах шкільного курсу.

На фестивалі всі охочі матимуть змогу подискутувати із сучасними українськими письменниками щодо літератури для підлітків.

Окрім того, у проекті «Про майбутнє = про дітей» педагоги зможуть ознайомитися з освітніми програмами. Зокрема, відбудеться презентація нової програми «Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку», до якої вже встигли приєднатися біля 400 дитсадків України. На презентації буде висвітлено принципи програми, її методику, особливості організації занять у дитячому садку. Розповідатиме сама співавторка та розробниця програми, легенда дошкільної освіти України, яка присвятила дітям більше 37 років роботи, доктор пед. наук, проф. Наталія Гавриш.

Участь у фестивалі для організованих груп освітян (від 10 осіб від навчального закладу на обраний захід) може бути безкоштовною за умови, якщо до 15 вересня на електронну адресу gogolschool14@gmail.com надіслати лист-звернення.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах