Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Подарунок до навчального року

  • 4 вересня 2015
  • 43

Напередодні нового навчального року Цифрове видавництво МЦФЕР підготувало для педагогів ПОДАРУНОК — повний архів журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» у консультаційній системі «Expertus: Школа»

Шановні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів!

Напередодні нового навчального року ми підготували для вас ПОДАРУНОК — повний архів журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» у консультаційній системі «Expertus: Школа».

ПРО ЖУРНАЛИ

«Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» нададуть методичні поради щодо роботи з учнями, педагогами, батьками, запропонують готові рішення з організації навчально-виховного процесу, розв’язки конкретних ситуацій, допоможуть у професійному зростанні. У журналі «Практичний психолог» до вашої уваги також — конспекти корекційно-розвивальних занять, тренінгів тощо, у журналі «Учитель музичного мистецтва» — конспекти уроків, сценарії свят.

На жаль, з II півріччя 2015 року з економічних причин випуск нових чисел журналів було припинено. Проте ми не хочемо, щоб ці видання пішли у небуття. Цінні доробки наших авторів варті того, аби ви скористалися ними у своїй роботі. Саме тому ми вирішили відкрити доступ до електронного архіву журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» в Expertus: Школа.

ХТО ОТРИМАВ ДОСТУП ДО АРХІВУ

Вільно користуватися архівом зможуть усі користувачі консультаційної системи «Expertus: Школа». Зокрема, передплатники II півріччя 2015 року журналів «Практика управління закладом освіти» і «Заступник директора школи», які отримали доступ до Expertus: Школа за тарифом Лайт у подарунок.

Ще не користуєтеся Expertus: Школа? Спробуйте БЕЗОПЛАТНО або замовляйте повний доступ за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback)!

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк