Подарунок до навчального року

4 вересня 2015
50
Середній бал: 5 із 5

Напередодні нового навчального року Цифрове видавництво МЦФЕР підготувало для педагогів ПОДАРУНОК — повний архів журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» у консультаційній системі «Expertus: Школа»

Шановні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів!

Напередодні нового навчального року ми підготували для вас ПОДАРУНОК — повний архів журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» у консультаційній системі «Expertus: Школа».

ПРО ЖУРНАЛИ

«Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» нададуть методичні поради щодо роботи з учнями, педагогами, батьками, запропонують готові рішення з організації навчально-виховного процесу, розв’язки конкретних ситуацій, допоможуть у професійному зростанні. У журналі «Практичний психолог» до вашої уваги також — конспекти корекційно-розвивальних занять, тренінгів тощо, у журналі «Учитель музичного мистецтва» — конспекти уроків, сценарії свят.

На жаль, з II півріччя 2015 року з економічних причин випуск нових чисел журналів було припинено. Проте ми не хочемо, щоб ці видання пішли у небуття. Цінні доробки наших авторів варті того, аби ви скористалися ними у своїй роботі. Саме тому ми вирішили відкрити доступ до електронного архіву журналів «Практичний психолог: Школа» і «Учитель музичного мистецтва» в Expertus: Школа.

ХТО ОТРИМАВ ДОСТУП ДО АРХІВУ

Вільно користуватися архівом зможуть усі користувачі консультаційної системи «Expertus: Школа». Зокрема, передплатники II півріччя 2015 року журналів «Практика управління закладом освіти» і «Заступник директора школи», які отримали доступ до Expertus: Школа за тарифом Лайт у подарунок.

Ще не користуєтеся Expertus: Школа? Спробуйте БЕЗОПЛАТНО або замовляйте повний доступ за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback)!

 

logo