Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Молоді педагоги: між покликанням і реальністю

  • 4 вересня 2015
  • 54

Чому випускники педагогічних вишів не поспішають працювати за спеціальністю? Міркування освітян з цього приводу — у відповідній публікації вересневого числа газети «Дошкілля.UA»

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стала проблема небажання молодих педагогів працювати за спеціальністю.

Традиційно на молодих спеціалістів покладають значні сподівання, адже вони — майбутнє сфери освіти. Саме вони покликані привносити в освіту нові ідеї щодо навчання і виховання дітей. Їхня ініціативність, творчий підхід до розв’язання поставлених завдань мали б стати рушійною силою розвитку дошкільної освіти. Однак де ці молоді педагоги? Чому випускники педагогічних вишів не поспішають працювати за спеціальністю? Як розв’язати ситуацію, що склалася? Міркування освітян з цього приводу — у відповідній публікації газети.

А про те, як полегшити адаптацію дитини до умов дошкільного навчального закладу, знизити ризик захворювання новачка, запобігти розвитку в нього адаптаційного синдрому, читайте у статті «У дитячий садок — без сліз!».

У цьому числі також вміщено інтерв’ю з Аллою Сіренко — методистом Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Черкаській області, яка ділиться роздумами про доцільність змін у системі післядипломної освіти України, про впровадження інновацій у сфері освіти тощо.

У пригоді стане й досвід профорієнтаційної роботи з вихованцями Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання, представлений у публікації «Вивчаємо професії змалку».

Огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 17 (17) 2015.

Нагадуємо, що передплатити газету можна в редакції. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

За Законом про освіту кожен ЗЗСО має розробити власну освітню програму.

Щоб довго не шукати, роздобув для Вас зразок освітньої програми.

Скачати зразок освітньої програми 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк