МОН та Британська Рада підписали меморандум про співпрацю

21 січня 2020
9368
Середній бал: 5 із 5

Триває спільна робота двох організацій для поширення англійської мови в Україні

20 січня 2020 року Ганна Новосад та Кіран Дівейн (генеральний директор Британської Ради) підписали меморандум, де визначили пріоритети співпраці до 2024 року. Серед них:

  • викладання і вивчення англійської мови;
  • вдосконалення підготовки вчителів англійської мови у вишах;
  • розробка національних професійних стандартів для вчителів іноземної мови та систем оцінювання рівня володіння англійською мовою серед учнів та студентів згідно з рекомендаціями Ради Європи.

Чи має право директор школи не погодитися з актом перевірки?

«Підготовка вчителів у межах Нової української школи, підтримка проєктів, які допомагають нашим дітям в неформальних умовах оволодіти англійською, нові підходи до навчання вчителів англійської в університетах, все це — результати нашої спільної роботи. Меморандум передбачає подальшу роботу в сферах забезпечення якості освіти, досконалості викладання, створення інклюзивних освітніх програм та в інших пов’язаних напрямках», — відзначила Ганна Новосад.

Документ також передбачає:

  • обмін досвідом у сфері освітньої політики;
  • створення прямих партнерських зв’язків між університетами, коледжами, школами та іншими освітніми закладами. 

Британська Рада брала активну участь у підвищенні кваліфікації вчителів у межах реформи «Нова українська школа»: зокрема, забезпечила підвищення кваліфікації 17 тис. вчителів англійської мови.

Джерело: МОН

logo