Безкоштовні курси англійської мови почнуться у вересні

3 вересня 2015
30
Середній бал: 5 із 5

У вересні стартують безкоштовні курси англійської мови для всіх охочих киян

У всіх районах Києва з 14 вересня в приміщеннях райдержадміністрацій 2-3 рази на тиждень проводитимуть безкоштовні заняття з англійської мови. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Англійська як мова міжнародного спілкування усуває бар’єри між людьми та відкриває великі можливості. Сьогодні англійська — це мова освіти, бізнесу та міжнародного спілкування. І ми хочемо надати киянам можливість вивчати англійську, тому ми ініціювали безкоштовні курси англійської мови Capital English», — зазначив Віталій Кличко.

Перший семестр триватиме 2 місяці. Курси першого семестру розраховані на людей, яким вже виповнилось 18 років та які мають початковий рівень англійської мови (рівня А-1 та А-2 за загальноприйнятою європейською системою).

Дізнатися більше інформації та розклад занять, а також зареєструватися на участь можна за посиланням. Реєстрація триватиме до 9 вересня.

Кандидати на навчання повинні будуть пройти тест на рівень володіння англійською мовою для формування груп.

Проект реалізується за сприяння  Посольства США в Україні, Британської Ради в Україні, школи англійської мови Speak Up та Cambridge Assessment.

logo