Результати І-го етапу сертифікації вчителів у 2020 році

17 березня 2020
14886
Середній бал: 5 із 5

1552 педагоги взяли участь у тестуванні для сертифікації 2020 року. Результати стали відомі 16 березня

29 лютого 2020 року відбулось тестування І-го етапу сертифікації для вчителів початкової школи, у якому взяли участь 1522 педагоги. 16 березня у кабінетах учасників сертифікації розміщено результати тестування.

Як підготувати вчителя до сертифікації: безплатний вебінар

Учасники незалежного тестування можуть завантажити картку результатів та скан-копії своїх бланків відповідей. Максимальна кількість балів за правильно виконані завдання – 100.

Учасники сертифікації, які набрали менше ніж 60% від максимуму балів — не склали незалежне тестування та не допускаються до участі в наступному етапі сертифікації.

Інформація про допущення чи недопущення учасника до наступних етапів сертифікації розміщується в кабінеті учасника сертифікації одночасно з  результатами тестування.

Якщо в учасника виникнуть сумніви, що результат встановлено правильно — він може протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування (тобто до 18 березня включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при УЦОЯО. Заяву розглянуть протягом десяти календарних днів із дня отримання.

Апеляційну заяву слід надсилати:

  • за адресою вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»);
  • на електронну адресу zno_info@testportal.gov.ua (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Джерело: УЦОЯО

logo