Призначено в.о. Міністра освіти і науки України

10 березня 2020
12056
Середній бал: 5 із 5

Тимчасово виконувати обов’язки Міністра освіти і науки України буде Юрій Полюхович

Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Юрія Полюховича. Рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 10 березня 2020 року.

«Дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади. Для мене честь – виконувати обов’язки Міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції» , – відзначив в.о. Міністра освіти і науки.

Зміни у порядку перевірок з праці

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в м. Костопіль Рівненської області.

Ступінь магістра з історії отримав 2003 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Протягом 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

З 2000 року – представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

Має досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій.

З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

11 вересня 2019 року був призначений на посаду першого заступника Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу «Історія цивілізацій доколумбової Америки».

В.о. Міністра освіти і науки України

logo