text
Педрада

Інклюзивна освіта в Україні: тест на євроінтеграцію

  • 27 серпня 2015
  • 83

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головна тема якого — проблеми впровадження інклюзивної освіти в Україні

Зустрічайте нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головна тема якого — проблеми впровадження інклюзивної освіти в Україні.

На перший погляд, для впровадження інклюзивної дошкільної освіти в Україні вже зроблено чимало. І хочеться вірити, що закріплені на законодавчому рівні державні гарантії щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти не залишаться декларативними. Як подолати соціальні та професійні стереотипи щодо дітей з особливими освітніми потребами? Чи можливо розв’язати проблему архітектурно-конструктивної неготовності навчальних закладів? Міркування фахівців щодо цих питань — у відповідній публікації газети.

У цьому числі вміщено також матеріали, що стануть у пригоді батькам дошкільників. Зокрема, психологічний тест «Чи вмієте ви сперечатися з дитиною?». Очевидно, що наскільки поблажливими не були б батьки до дитячих витівок, іноді їхній терпець все-таки уривається, і тоді малеча отримує на горіхи. За допомогою тесту вони зможуть з’ясувати, чи правильну лінію поведінки обирають під час суперечки з дитиною. Корисними також будуть поради, як організувати музичні заняття вдома.

А про те як педагоги криворізького дошкільного навчального закладу № 294 разом із батьками вихованців створили на подвір’ї дитячого садка справжню казку, дізнаєтеся зі статті «Про що розмовляють рожеві фламінго».

Роздуми про організацію освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі, створення освітніх програм, а також про інноваційний потенціал українських педагогів читайте в інтерв’ю з Оленою Олійник — вихователем-методистом дошкільного навчального закладу № 21, м. Кам’янець-Подільський, викладачем Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

Огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 16 (16) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк