-

Учасники пробного ЗНО отримали нові інструменти для підготовки

16 квітня 2020
6671
Середній бал: 5 із 5

Учні мають можливість подивитися інфовідео, попрацювати з тестами та бланками відповідей

Відсьогодні в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися нові інструменти, які дадуть можливість випускникам ефективніше підготуватись до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися із самою процедурою проведення ЗНО.

Тренувальний тест для учнів, на яких чекає ЗНО

Пробне ЗНО наразі відтерміновано, оскільки дати його проведення напряму залежать від тривалості карантину. І цей час – можливість підготуватись до тестів краще. Матеріали <...> дадуть змогу побачити процес тестування на власні очі, дослідити його інструменти та підготуватись психологічно”, – зазначила Любомира Мандзій. 

Матеріали розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Учасники пробного ЗНО мають можливість:

Після того як епідеміологічна ситуація стабілізується, всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО у звичному форматі. Про дати його проведення буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що інформацію про всі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому сайті.

Джерело: МОН

logo