У навчальних закладах Києва впроваджуватимуть інноваційні технології

26 серпня 2015
43
Середній бал: 5 із 5

Використання інноваційних технологій в освіті та фахова підготовка вчителів у цьому напрямі — ключові завдання, визначені у проекті стратегії розвитку освіти столиці на найближчі три роки

На щорічній міській конференції освітян було презентовано проект стратегії розвитку освіти столиці на 2016-2018 роки.

Головним завданням у проекті визначено розвиток  «розумної», сучасної та інноваційної освіти.

«Адже освіта — це не лише теплі школи, відремонтовані дитсадки, безпечні харчоблоки та якісне обладнання, це, в першу чергу, розвиток єдиного інформаційного середовища, що відповідає сучасним освітнім потребам киян та є конкурентоздатним як на українському, так і на світовому рівнях», — підкреслила Ганна Старостенко.

Проект стратегії розвитку освіти почали розробляти ще в березні 2015 року. До робочої групи увійшли найкращі фахівці Києва у цій галузі: науковці Київського університету імені Б. Грінченка, педагоги провідних навчальних закладів міста та представники батьківської громадськості.

«Документ уже пройшов експертне обговорення та чекає на свій вирок від громади. Після його схвалення стратегія має бути підкріплена відповідним фінансовим ресурсом і затверджена депутатами Київської міської ради. Тож ми очікуємо, що нова міська програма розвитку освіти  реалізовуватиметься вже з наступного року», — підсумувала Ганна Старостенко.

logo