Початок 2015/2016 навчального року: організовано і безпечно

25 серпня 2015 32
Наказ МОН України від 12.08.2015 № 872: «Органи управління освітою та керівники навчальних закладів мають вжити заходів щодо якісної підготовки навчальних закладів до організованого початку 2015/2016 навчального року, забезпечення належного стану цивільного захисту учнівської та студентської молоді»

МОН України оприлюднило наказ «Про підготовку та організований початок 2015/2016 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах» від 12.08.2015 № 872.

Відповідно до наказу,  до 31 серпня має бути завершено набір учнів до 1-х та 10-х класів.

У наказі йдеться про те, що до початку навчального року має бути забезпечено раціональне комплектування інших класів навчальних закладів.

Органи управління освітою та керівники навчальних закладів мають організувати урочисте проведення Дня знань та перших уроків 1 вересня 2015 року.

Як повідомлялося раніше, тему першого уроку вчитель визначає самостійно відповідно до принципів Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді (лист від 24.07.2015 № 1/9-354).

Згідно з наказом, до 1 жовтня 2015 року  у навчальних закладах потрібно завершити ремонт котелень, їх реконструкцію та підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період. А також, вжити заходів щодо енергозбереження.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах