Проект «Sportify» покликаний популяризувати спорт та здоровий спосіб життя в Україні

25 серпня 2015
34
Середній бал: 5 із 5

Міністерство молоді та спорту України презентувало Всеукраїнський спортивний портал Sportify.org.ua, який містить інформацію про спортивні заклади в українських містах

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН запустило інтерактивну платформу «Sportify» — Всеукраїнський спортивний портал Sportify.org.ua.

Метою організаторів проекту є розвиток і популяризація спорту та здорового способу життя в Україні та створення найбільшої Всеукраїнської інтерактивної спортивної бази.

За допомогою цього порталу, а також простого у використанні мобільного додатку, усі охочі долучитися або залучити своїх дітей до занять фізичною культурою і спортом можуть знайти інформацію про існуючі у своєму місті спортивні заклади (спортивні секції в ДЮСШ, клуби, басейни, спортмайданчики тощо).

Користувачі порталу також матимуть можливість проголосувати за реконструкцію улюбленого стадіону, басейну чи спортклубу. Про суспільну думку з цього приводу буде повідомлено органи місцевої та центральної влади.

Окрім того, кожен зможе бути у курсі останніх спортивних подій, взяти участь у змаганнях та зібрати команду для улюбленої спортивної гри.

Сьогодні «Sportify» вже охоплює такі міста країни, як  Київ та Одеса. На черзі Львів, Харків та Дніпропетровськ.

logo