Кількість учасників в аудиторії ЗНО

28 травня 2020
36608
Середній бал: 5 із 5

Під час проведення ЗНО в аудиторіях будуть присутні 15 учасників та два інструктори

Під час проведення ЗНО в аудиторіях будуть присутні 15 учасників тестування та два інструктори.

Так прокоментувала заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко Громадському радіо.

Перший робочий день після карантину: як організувати

«Наразі відстань між учасниками в аудиторії становитиме 1,2 метра, кількість учасників в аудиторії — 15, плюс старший інструктор і інструктор. Коли ми говоримо про складання ЗНО, мова йде відсутність комунікації між учасниками. Наприклад, в закладах громадського харчування або банках передбачена активна комунікація між особою, яка звернулась по допомогу та іншою людиною. Якщо ж ми говоримо про ЗНО, то учасники фактично знаходяться один за одним і не комунікують між собою», - сказала Вакуленко.

Потрібно користуватися рекомендаціями Головного санітарного лікаря України, в яких передбачена необхідність проведення дезінфекції і провітрювання приміщень, а також всіх поверхонь приміщень.

«Учасники мають мити руки, дезінфікувати їх і знаходитися в масках. Наразі триває комунікація для забезпечення видатків на закупівлю всіх необхідних засобів індивідуального захисту, а також засобів дезінфекції», - зауважила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що раніше повідомляли про 10 осіб.

Президент провів нараду щодо запобігання поширенню COVID-19. На нараді були обговорені питання проведення ЗНО в 2020 році.

Забезпечте якість освіти на дистанційному навчанні: ПОРАДИ

В Офісі Президента наголошують, що ЗНО має відбутися за чіткими правилами, щоб уникнути заражень. У приміщенні під час проведення тестування зможуть одночасно перебувати не більше 10 осіб.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo