Зустрічайте серпневий номер журналу «Заступник директора школи»!

20 серпня 2015
52
Середній бал: 5 із 5

Пишете сценарій Свята Першого вересня? Плануєте провести перший урок у формі квесту? Скористайтеся досвідом колег, представленим у журналі «Заступник директора школи» № 08/2015

Читайте у восьмому числі журналу «Заступник директора школи», як створити ефективне освітнє середовище.

Із публікацій журналу ви дізнаєтеся, як вести класний журнал в початковій школі відповідно до Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 08.04.2015 № 412.

На початку навчального року актуальним є питання адаптації учнів першого класу до навчального виховного процесу. Тож про те, як діяти педагогам, щоб процес адаптації відбувся успішно, розкажуть практичні психологи.

Також у серпневому числі журналу колеги поділяться досвідом підвищення ефективності навчально-виховного процесу завдяки застосуванню різних форм, методів і засобів організації діяльності учнів: музейній педагогіці, учнівським експедиціям, квестам тощо.

Полегшити адміністративну роботу та оптимізувати навчально-виховний процес, щоб почуватися сучасним та ефективним керівником, «диригувати» педагогічним колективом, дасть змогу застосування сервісів та Сайтів Google для професійного спілкування. Про них розповість у своїх публікаціях методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Педагогічною інновацією є змішане навчання. Особливостями організації такого навчання ділиться педагог Сумської області.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 08/2015. Тримайте руку на пульсі подій, разом з нами дізнавайтеся про інновації першими — і ви завжди будете успішними!

 

logo