Безпека школи впливає на якість освітнього процесу

1 липня 2020
10165
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

30 червня 2020 року Державна служба якості освіти України та Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні провели вебінар «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті інституційного аудиту»

Як створити безпечне та ефективне освітнє середовище

«Державна служба якості освіти та ЮНІСЕФ в Україні мають спільну мету — школу, де всі учасники освітнього процесу почуваються безпечно і комфортно, у єдності підтримують одне одного, мають точку опори, можливість проявити себе, впевнені у майбутньому. Виконати це завдання допоможе “Абетка для директора”, яка нещодавно доповнена новим інструментом, апробованим Представництвом Дитячого Фонду ООН в Україні. Очевидно, якщо дитина почувається безпечно в школі закладі освіти, впевнена, що їй завжди допоможуть, вона якнайкраще реалізує свій потенціал», — зауважила Алла Бондар, заступник голови Державної служби якості освіти України.

Безпека школи впливає на якість освітнього процесу

Крім того, Ольга Долініна, керівник освітніх програм ЮНІСЕФ в Україні, презентувала концептуальну рамку безпечної та дружньої до дитини школи, що заснована на чотирьох компонентах:

Джерело: ДСЯО

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo