Медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів

18 серпня 2015 47
Медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів є невід’ємною частиною навчального процесу та медичного обслуговування учнів і входить до обов’язків багатьох працівників навчального закладу. Організувати такий контроль на високому професійному рівні допоможуть рекомендації серпневого номеру журналу «Практика управління закладом освіти»

Напередодні нового навчального року актуальним для керівників навчальних закладів є питання організації медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів.

Вам на допомогу — моніторинг нормативних документів, що регламентують це питання, покроковий алгоритм організації медико-педагогічного контролю, методики оцінювання уроку фізичної культури, рухової активності учнів, пам’ятки, корисні таблиці.

Нещодавно вступив у дію порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу. За неповідомлення про прийняття працівника передбачені штрафи. Щоб запобігти порушенням, рекомендуємо ознайомитися з роз’ясненням щодо практики застосування нового порядку.

У рубриці «Забезпечуємо психологічний комфорт» розглянуто тему подолання буллінгу серед учнів: як вчинити, щоб конфліктні ситуації між дітьми не трансформувалися у тривалу ворожнечу.

Удосконалюйте професійну майстерність, досягайте суперпродуктивності разом із журналом «Практика управління закладом освіти»!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах