Рекомендації щодо використання навчальної літератури у дошкільних навчальних закладах

18 серпня 2015
45
Середній бал: 5 із 5

МОН України рекомендує перелік навчальної літератури для дитсадків

З метою упорядкування навчальної літератури і програм для дошкільної освіти, програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах МОН України надсилає Перелік навчальних видань, рекомендованих для використання в 2015/2016 навчальному році (лист МОН України від 13.08.2015 №1/9-387).

Серед  пропонованих програм і методичних посібників для забезпечення програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах є і видання Цифрового видавництва МЦФЕР. Зокрема, Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», у якій відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя.

Для забезпечення якісного та раціонального харчування дітей працівникам дошкільних навчальних закладів стане у пригоді методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», узгоджений з МОЗ України. А в організації мовленєєвої діяльності дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку педагогам допоможе навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів», у якому подано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.

 

logo