Рекомендації щодо використання навчальної літератури у дошкільних навчальних закладах

18 серпня 2015 36
МОН України рекомендує перелік навчальної літератури для дитсадків

З метою упорядкування навчальної літератури і програм для дошкільної освіти, програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах МОН України надсилає Перелік навчальних видань, рекомендованих для використання в 2015/2016 навчальному році (лист МОН України від 13.08.2015 №1/9-387).

Серед  пропонованих програм і методичних посібників для забезпечення програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах є і видання Цифрового видавництва МЦФЕР. Зокрема, Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», у якій відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя.

Для забезпечення якісного та раціонального харчування дітей працівникам дошкільних навчальних закладів стане у пригоді методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», узгоджений з МОЗ України. А в організації мовленєєвої діяльності дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку педагогам допоможе навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів», у якому подано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.

 Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах