Залишки освітньої субвенції можуть бути використані на організацію дистанційного навчання

17 серпня 2020
20303
Середній бал: 5 із 5

У МОН зазначають, що станом на 01 січня 2020 р. залишки освітньої субвенції на рахунках місцевих бюджетів склали 5 257 097,7 тис гривень

Як укласти письмовий трудовий договір

Залишки освітньої субвенції можуть бути використані на організацію дистанційного навчання

Із зазначеної суми 1 901 231,4 тис грн мають цільове призначення відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1106-р та № 1109-р.

Залишки коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуються у наступному бюджетному періоді.

Так, залишки коштів за освітньою субвенцією, що склалися на початок року, можуть бути спрямовані на будь-які напрями, що стосуються оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти.

«Кошти освітньої субвенції розподіляються та направляються у регіони згідно з вимогами чинного бюджетного законодавства. Ця робота проводиться під наглядом органів Державної казначейської служби. Впливу людського чинника немає. Залишки коштів можуть бути, це звичайна практика і причини можуть бути різними. Ми постійно здійснюємо моніторинг та аналіз ситуації. Дистанційне навчання ми розглядаємо як додаткову можливість здобуття знань, а тому залишки коштів освітньої субвенції у разі потреби можуть бути використані на організацію цього процесу», – зауважив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo