Відповідальність за роботу шкіл у «червоній» зоні перекладуть на регіоні

16 вересня 2020
7775
Середній бал: 5 із 5

МОЗ пропонує внести зміни в постанову, що регламентує карантинні обмеження

Підвищення розмірів оплати праці працівників освіти

Відповідальність за роботу шкіл у «червоній» зоні перекладуть на регіоні

МОЗ пропонує зміни в постанову, що регламентує карантинні обмеження, згідно з якими рішення про роботу шкіл та дитсадків у «червоних» зонах прийматимуться спільно з місцевою владою та регіональною комісією ТЕБ та НС.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Міністр охорони здоров’я провів селекторну нараду з мерами міст, де було обговорено підходи до запровадження протиепідемічних обмежень на території тих чи інших рівнів епідемічної небезпеки. Ключові зміни, які ми хочемо винести на найближче засідання уряду — підходи до формування і заведення тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці в «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Ми хочемо, щоб це було спільне рішення Державної комісїі ТЕБ та НС і регіональної з залученням органів місцевого самоврядування», - зазначив Ляшко.

«Щоб ми мали спільну відповідальність центральної і місцевої влади за ті обмеження, які вводяться, що за ними буде здійснюватися контроль, і на це буде вплив. Тому школи і дитячі садочки є в переліку тих обмежень, які можуть заборонятися в червоній зоні, але рішення, чи будуть вони закриватися в цьому конкретному районі чи місті, буде прийматися спільно національним рівнем з органами місцевого самоврядування», - наголосив Ляшко.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo