Нарада щодо доплат за COVID у Міністерстві фінансів

6 жовтня 2020
8682
Середній бал: 5 із 5

У Міністерстві фінансів заплановане проведення наради щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з COVID-19

Нарада відбудеться спільно з представниками МОН, МОЗ та МВС. Обговорять питання щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з  COVID-19 на доплати до заробітної плати окремим категоріям працівників, зокрема, працівникам закладів освіти.

Підвищення розмірів оплати праці працівників освіти

Про це йдеться у листі Міністерства фінансів у відповідь на звернення Профспілки працівників освіти і науки стосовно необхідності забезпечення захисту освітян, які забезпечують освітній процес в умовах карантину.

Питання пріоритетності визначення напрямів використання коштів, передбачених у державному бюджеті, має насамперед вирішуватися Міністерством освіти і науки як головним розпорядником бюджетних коштів.

«Водночас на виконання доручення прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 23.09.2020 №39787/0/1-20 та відповідно до листа Міністерства фінансів України від 25.09.2020 №07060-06-5/29668 28 вересня 2020 року у Міністерстві фінансів України планується проведення наради з Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством внутрішніх справ України щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на доплати до заробітної плати (грошового забезпечення) окремим категоріям працівників закладів освіти, охорони здоров’я та поліцейським», - йдеться у листі Мінфіну.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo